Kalendáre a pozdravy

Uvažujete na štýlovým darčekom či nápaditým prekvapením?
Darujte zážitok - fotografovanie na vlastný kalendár v profesionálnom foto štúdiu!

Fotografovanie vlastného kalendára je úžasný zážitok a nápaditý dar pre blízku osobu alebo vhodné prekvapenie pre kolegov, či kamarátov.

Fotografovanie pre kalendár je niekoľkohodinový úžasný zážitok. Obdarovaný sa v našich foto štúdiách bude cítiť ako model či modelka obletovaný profesionálnym fotografom a jeho tímom. Profesionálny účes, make-up, celkový styling a výber z našich módnych (aj sexy) doplnkov podporí sebaistotu obdarovaného. S profesionálnym fotografom vytvorí osobité štýly, scény a osvetlenie.

Samotné fotografovanie trvá približne 2 až 3 hodiny. Výsledkom bude séria jedinečných a originálnych snímok. Z vytvorených snímok si pri spracovaní obdarovaný vyberie tie, ktoré sa mu najviac páčia. Dvanásť najlepších záberov profesionálne vyretušujeme a upravíme v dohodnutom štýle.

Každý mesiac v roku potom pripomenie tento úžasný zážitok. Kalendár graficky spracujeme do vopred zvolenej podoby s profesionálnou postprodukciou a retušou, s menom obdarovaného a vytlačíme vo forme kalendára so 7 obojstrannými listami.
Fotografie sú v profesionálnej kvalite. Tlač zabezpečuje naše profesionálne tlačové štúdio. Fotografie z kalendára dostanete tiež v digitálnej forme na DVD.