Fototest

Chceš zaručene uspieť na castingu či získať zaujímavý kontrakt? Predstavuj sa dokonalým profesionálnym fototestom! Vieš, že chceš mať vlastný foto test? Tak s profesionálnym foto testom od nás začni svoj profesionálny úspech!

Čo je to fototest?

Je to najbližší a u nás zaužívaný, aj keď nepresný, preklad anglického výrazu „test shoot(s)“ - čo je inak skúška fotogeničnosti.
Je to séria skúšobných fotografií ktoré vytvárajú základnú predstavu o výraze modelu. Ukazujú jeho schopnosti po stránke anatomickej a fotogenickej. Môžu byť vytvorené všeobecne, alebo pre určité potreby foto projektu či foto produkcie.
Fotografuje sa s rôznym svietením, a v rôznych záberoch. Použité býva rôzne líčenie (make-up) a štýl.
Príprava a samotná produkcia dokonalého fototestu sú finančne veľmi nákladné. Zahŕňajú honoráre vizážistu, kaderníka, štylistu a fotografa. A nemalú čiastku stojí aj digitálna postprodukcia.
Výsledkom môžu byť dokonalé fotografie, ktoré ti zaručia úspech ak sú vytvorené v súlade s profesionálnymi požiadavkami na fototest.
Alebo môžu byť pre teba úplnou katastrofou, ak sa spoľahneš na príležitostného fotografa či „selfie“.

Ako získaš profesionálny fototest modelky?

Ako chceš vedieť ako nenaletieť lákavým ponukám „nafotíme ti foto test modelky“? Objednaj sa u nás na základnú konzultáciu. Nafotíme ti profesionálny foto test modelky. Zaradíme ťa do našej foto datábázy alebo ťa hneď vyberieme pre našu najbližšiu honorovanú foto produkciu. Objednaj sa u nás na fotenie do foto booku hneď teraz!

Chceš získať profesionálny fototest modelky zadarmo?

Ak si začínajúci model, ponúkame ti možnosť výhodnej spolupráce. Ak chceš vedieť viac kontaktuj nás.