Športová fotografia

Organizujete športové podujatie, preteky či inú športovú udalosť? Hľadáte spoľahlivého foto reportéra, športového fotografa s profesionálnym prístupom a serióznym vystupovaním?

Ponúkame vám služby profesionálnej športovej fotografie. Naše dlhoročné skúsenosti so športovou foto reportážou pri fotografovaní športových podujatí sú zárukou dokonalých fotografií. Fotografie vám vytlačíme aj do jedinečného autorského albumu. Vyrobíme vám fotografie zo športových podujatí v kvalite ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete.
Pripomeňte si aj po čase jedinečné okamihy z víťazstva alebo atmosféru športového podujatia. Zašlite kvalitné fotografie zo športovej udalosti ostatným pretekárom a účastníkom a prezentujte sa na úrovni!

Na spracovanie športových fotografií máme vlastné profesionálne pracovisko.
Fotografie športu vám spracujeme pre potreby vašej webovej stránky, či web foto galérie, či podľa požiadaviek pre uverejnenie v časopise či novinách.
Všetky fotografie zo športových udalostí dodávame spracované na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom serveri.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Fotografie z vašej spoločenskej udalosti vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.

Ponúkame výhodnú a spoľahlivú spoluprácu pri fotografovaní športových podujatí pre organizátorov pretektov, firemných športových akcií, pre eventové a teambuildingové spoločnosti a športové kluby.