Penzióny a hotely

Potrebujete kvalitné fotografie hotelu, penziónu alebo bytových interiérov? Nie ste spokojní s kvalitou vašich doterajších fotografií interiérov mobilným telefónom? Hľadáte spoľahlivého fotografa interiérov vášho penziónu reštaurácie či baru?
Nemáte pre fotografovanie vašich objektov vhodnú foto výbavu?

Oddeľte sa výrazne od konkurencie a ukážte budúcim návštevníkom vaše interiéry na dokonalých profesionálnych fotografiách.

Ponúkame vám služby profesionálnej fotografie hotelov a penziónov. Naše viac ako tridsaťročné skúsenosti s fotografovaním penziónov a hotelov na Slovensku, v Čechách aj za morom, sú zárukou dokonalých fotografií. Fotografie vám vytlačíme aj do jedinečného autorského albumu. Vyrobíme vám fotografie vášho hotela či penziónu v kvalite, ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete.
Zašlite kvalitné fotografie záujemcom o vaše služby či ubytovanie. Pamätajte, že hosť vyberá očami! Prezentujte sa u vašich zákazníkov a návštevníkov vášho penziónu na úrovni kvalitnými fotografiami interiérov!

Na spracovanie fotografií hotelov máme vlastné profesionálne pracovisko.
Fotografie penziónov, hotelov a reštaurácií vám spracujeme pre potreby vašej webovej stránky či web foto galérie či podľa požiadaviek pre uverejnenie v časopise, či novinách.
Všetky fotografie dodávame spracované na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom serveri.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Fotografie vašich penziónov a hotelov vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.

Ponúkame výhodnú a spoľahlivú spoluprácu pri fotografovaní interiérov pre majiteľov penziónov, reštaurácií a stavebné spoločnosti, realitné kancelárie, architektonické kancelárie a realitných maklérov.