Oslavy a párty

Organizujete rodinnú oslavu, súkromný večierok či narodeninovú párty? Hľadáte spoľahlivého foto reportéra s profesionálnym prístupom a serióznym vystupovaním?

Ponúkame vám služby profesionálnej fotoreportáže. Naše viac ako tridsaťročné skúsenosti s foto reportážou sú zárukou dokonalých fotografií z vašej rodinnej oslavy. Fotografie vám vytlačíme aj do jedinečného autorského narodeninového albumu. Vyrobíme vám fotografie z rodinnej oslavy v kvalite ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete.
Pripomeňte si aj po čase jedinečné okamihy vašej narodeninovej oslavy alebo významného jubilea. Zašlite kvalitné fotografie vašim gratulantom a priateľom a prezentujte sa na úrovni!

Na spracovanie reportážnych fotografií máme vlastné profesionálne pracovisko. Reportážne fotografie vám spracujeme pre potreby vašej webovej stránky či web foto galérie či podľa požiadaviek pre uverejnenie v časopise či novinách. Všetky fotografie dodávame spracované na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom servery.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Fotografie z vašej spoločenskej udalosti vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.

Ponúkame výhodnú a spoľahlivú spoluprácu pri fotografovaní spoločenských podujatí pre eventové a cateringové spoločnosti.