Architektúra

Potrebujete kvalitné fotografie stavieb alebo budov? Nie ste spokojní s kvalitou vašich doterajších fotografií architektúry mobilným telefónom? Hľadáte spoľahlivého fotografa architektúry? Nemáte pre fotografovanie architektúry vhodnú foto výbavu?
Oddeľte sa výrazne od konkurencie a ponúkajte vaše stavby či byty na dokonalých profesionálnych fotografiách.

Ponúkame vám služby profesionálnej fotografie architektúry. Naše dlhoročné skúsenosti s fotografovaním stavieb na Slovensku, v Čechách aj za morom, sú zárukou dokonalých fotografií. Fotografie vám vytlačíme aj do jedinečného autorského albumu. Vyrobíme vám fotografie stavieb a budov v kvalite ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete.

Pripomeňte si aj po čase neopakovateľné okamihy a časové fázy zo stavby vašej nehnuteľnosti. Zašlite kvalitné fotografie záujemcom o vaše domy a byty. Pamätajte, že zákazník vyberá očami! Prezentujte sa na úrovni kvalitnými fotografiami stavieb a budov!

Na spracovanie fotografií nehnuteľností máme vlastné profesionálne pracovisko.
Fotografie architektúry vám spracujeme pre potreby vašej webovej stránky či web foto galérie či podľa požiadaviek pre uverejnenie v časopise či novinách.
Všetky fotografie stavieb dodávame spracované na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom serveri.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Fotografie vašich stavieb vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.

Ponúkame výhodnú a spoľahlivú spoluprácu pri fotografovaní architektúry a stavieb pre stavebné spoločnosti, developerov realitné kancelárie, architektonické kancelárie a realitných maklérov.