Konferencie a udalosti

Organizujete konferenciu, firemnú prezentáciu či inú firemnú udalosť? Hľadáte spoľahlivého foto reportéra s profesionálnym prístupom a serióznym vystupovaním?

Ponúkame vám služby profesionálnej fotoreportáže. Naše viac ako tridsaťročné skúsenosti s foto reportážou sú zárukou vašich dokonalých fotografií. Vyrobíme vám fotografie z firemných podujatí v kvalite ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete. Fotografie vám vytlačíme do jedinečného autorského fotoalbumu. Graficky ho spracujeme a pomenujeme podľa dokumentovanej udalosti či podľa vašich predstáv.
Pripomeňte si aj po čase jedinečné okamihy vašej spoločenskej udalosti či firemného podujatia. Zašlite kvalitné fotografie zo spoločenskej udalosti vašim obchodným partnerom a prezentujte sa na úrovni!

Na spracovanie reportážnych fotografií máme vlastné profesionálne pracovisko.
Reportážne fotografie vám spracujeme pre potreby vašej webovej stránky či web foto galérie či podľa požiadaviek pre uverejnenie v časopise či novinách.
Všetky fotografie dodávame spracované na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom servery.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Fotografie z vašej spoločenskej udalosti vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.

Ponúkame výhodnú a spoľahlivú spoluprácu pri fotografovaní spoločenských podujatí pre eventové a cateringové spoločnosti.