Umelecký akt

Páčia sa vám krásne ľudské telá? Túžite po dokonalých umeleckých fotografiách vášho tela? Hľadáte umeleckého fotografa s profesionálnym a diskrétnym prístupom?
Nespoliehajte sa príležitostných amatérskych fotografov. Vitajte v umeleckom ateliéri Štúdia Digitálnej Fotografie.

Ponúkame vám profesionálne fotografovanie umeleckých aktov pre ženy a mužov bez rozdielu veku.

Vytvoríme vám jedinečné umelecké fotografie vášho tela v každom období vášho života. Potešte seba a svojich blízkych krásnymi umeleckými aktami s dokonalými krivkami vášho tela.

S profesionálnym fotografom vytvoríte osobitý váš výraz. (Samotné fotografovanie trvá približne 1 až 2 hodiny). Výsledkom bude séria jedinečných a originálnych snímok. Naše viac ako tridsaťročné skúsenosti s umeleckým fotografovaním aktov sú zárukou vysokej profesionálnosti a diskrétnosti pri tvorbe vašich umeleckých aktov. Vybrané umelecké fotografie vám vytlačíme aj do jedinečného autorského fotoalbumu. Vyrábame fotografie v kvalite ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete.
Pre kompletnú ponuku služieb pri fotografovaní v portrétovom foto štúdiu vám zabezpečíme služby kaderníka, vizážistu a štylistu.

Na spracovanie vašich fotografií umeleckých aktov máme vlastné profesionálne pracovisko.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Profesionálne fotografie vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.
Všetky fotografie vám vieme dodať aj na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom serveri.

Tak isto môžete fotografovanie umeleckých aktov darovať milovanej či blízkej osobe - Objednajte si darčekový poukaz na meno obdarovanej osoby a prekvapte ho nevídaným darom a zážitkom. Bez uvedenia ceny.