Tehotenská fotografia

Čakáte bábätko? Tehotenstvo je prekrásne obdobie v živote každej ženy. Radi by ste seba a vašich blízkych potešili krásnymi tehotenskými fotografiami?

Nespoliehajte sa príležitostných amatérskych fotografov. Ponúkame vám služby profesionálneho fotoštúdia pre fotografovanie budúcich mamičiek.

Vytvoríme vám jedinečné fotografie z tohto krásneho obdobia života. Potešte seba aj svojich blízkych krásnymi tehotenskými fotografiami od profesionálov. Romantickými fotografiami zachovajte spomienku pre deti na časy „keď si bol ešte v mamičkinom brušku…“.

S profesionálnym fotografom vytvoríte osobitý váš výraz. (Samotné fotografovanie trvá približne 1 až 2 hodiny). Výsledkom bude séria jedinečných a originálnych snímok.
Naše viac ako tridsaťročné skúsenosti so štylizovaným fotografovaním tehotenstva sú zárukou vašich dokonalých portrétnych fotografií. Vybrané tehotenské fotografie vám vytlačíme aj do jedinečného autorského fotoalbumu. Vyrábame fotografie v kvalite ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete.
Pre kompletnú ponuku služieb pri fotografovaní v portrétovom foto štúdiu vám zabezpečíme služby kaderníka, vizážistu a štylistu.

Na spracovanie vašich tehotenských fotografií máme vlastné profesionálne pracovisko.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Fotografie vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.
Všetky fotografie vám vieme dodať aj na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom serveri.

Tak isto môžete fotografovanie budúcej mamičke či oteckovi darovať - Objednajte si darčekový poukaz na meno obdarovanej osoby. Bez uvedenia ceny.