Fotografovanie detí

Máte deti či vnúčatá? Potom isto viete, že deti rastú ako z vody. Dospievajú a menia sa nám deň čo deň pred očami. Nenechajte len tak plynúť čas a zachyťte ich v každom veku na dokonalých fotografiách.

Nefotografujte ich mobilným telefónom. Nespoliehajte sa ani na príležitostných amatérskych fotografov. Hľadáte spoľahlivého profesionálneho fotografa so skúsenosťami s fotografovaním detí? Túžite po dokonalých ateliérových fotografiách vašich detí?
Ponúkame vám služby profesionálneho fotoštúdia pre fotografovanie novorodeniatok, bábätiek a detí.

S profesionálnym fotografom vytvoríte osobitý výraz vášho dieťatka. (Samotné fotografovanie trvá približne 1 a pol hodiny). Výsledkom bude séria jedinečných a originálnych snímok. Vytvoríme vám jedinečné fotografie z každého obdobia života vašich detí. Potešte seba aj svojich blízkych krásnymi fotografiami od profesionálov. Romantickými fotografiami zachovajte spomienku pre vaše deti na časy „keď si bol ešte v mamičkinom brušku...“.

Naše viac ako tridsaťročné skúsenosti s detskou a portrétnou fotografiou sú zárukou vašich dokonalých fotografií. Detské fotografie a portréty vám vytlačíme aj do jedinečného autorského fotoalbumu. Vyrobíme vám umelecké fotografie detí v kvalite ktorú v žiadnej foto zberni nenájdete.

Na spracovanie fotografií novorodencov, bábätok a detí máme vlastné profesionálne pracovisko.
Tlač fotografií robíme opäť na vlastnom pracovisku digitálnej tlače.
Profesionálne fotografie vám vytlačíme až do formátu 60 x 90cm a zarámujeme priamo u nás.
Všetky fotografie vám vieme dodať aj na dátovom nosiči (DVD), prípadne ich sprístupníme na našom serveri.

Tak isto môžete fotografovanie detí darovať - Objednajte si darčekový poukaz na meno obdarovanej osoby. Bez uvedenia ceny.